Loading...

Aliuminiai langai Šilutėje

Kokybė ir universalumas suteikia galimybę padidinti jūsų būsto vertę
Pagrindinis / Langai / Aliuminiai langai Šilutėje

Aliuminiai langai

Aliuminio langai – vienas geriausių pasirinkimų Lietuvos klimatinėmis sąlygomis. Jie atsparūs dideliems temperatūriniams svyravimams ir kritulių bei aplinkos poveikiui, išlinkimams. Aliuminio langų privalumai lyginant su mediniais bei plastikiniais – žymiai didesnių gabaritų pasirinkimo galimybė ir pigesnė gamyba. Ilgaamžiškumu pasižymintys langai – puiki investicija į šiltus ir jaukius namus ar šiuolaikišką, minimalistinį interjerą verslo pastatuose.

Aliuminiai langai pasižymi aukštomis šiluminėmis charakteristikomis, ypač jei pasirenkamas langas su šiltu stiklo paketu. Gera šiluminė varža ir minimalistinė išvaizda suteikia langams universalumo ir leidžia juos pritaikyti įvairiuose pastatuose. Aliuminio langai dažnai naudojami ir balkonui stiklinti ar lauko terasai įrengti.

Aliumininiai langai dažniausiai parenkami kai reikia tvirtų konstrukcijų (didelių matmenų langams), todėl labiausiai sutinkami pramoniniuose objektuose. Kadangi metalai yra geri šilumos laidininkai, į aliumininių langų konstrukcijas purškiamas putų užpildas.

Aliumininių langų privalumai:

  • Langų konstrukcija labai tvirta, leidžia įrengti didelių gabaritų langus;
  • Labai ilgaamžiški, eksploatacinis laikotarpis yra apie 80 metų;
  • Modernus ir solidus įvaizdis.

Dėl platesnės inforamcijos del aliuminių langų pavyzdžių moloniai prašome apsilankyti mūsų biure adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882