Loading...

Žaliuzės / Roletai Šilutėje

Standartiniai roletai | Apsauginės žaliuzės | Vertikalios ir horizontalios žaliuzės | Tinklelis nuo uodų
Pagrindinis / Žaliuzės ir Roletai Šilutėje

Žaliuzės ir roletai jūsų namams

Vieni didžiausių roletų ir žaliuzių privalumų – patogus valdymas ir funkcionalumas. Paprastai jie montuojami ant angos, į angą arba ant lango rėmo. Roletų audinys nesudėtingai valdomas krašte esančia grandinėle (ja roletus galima pakelti ir nuleisti iki norimo lygio). Roletus nesudėtinga pritaikyti pagal patalpų specifiką, todėl tai populiarus sprendimas jūsų namuose, komercinės paskirties patalpose, biuruose populiaresnės yra horizontalios ar vertikalios žaliuzes. Pagal klijento poreikius galime pasiūlyti skirtingų dydžių, matmenų roletus ir žaliuzes.Taip galime pasiūlyti tinklelius nuo uodų, kurie gali buti valdomi kaip roletai, įdeti į rėmėlį ar tarnauti kaip tinklelis-durys.

Standartiniai roletai Šilutėje

Klasikiniai roletai dar kitaip vadinami standartiniai, laisvai kabantys. Dėl paprastumo ir plačios spalvų paletės roletai tiks ir išrankiausiems kliejentams.

Standartiniai roletai jūsų langams

Apsauginės žaliuzės Šilutėje

Apsauginės žaliuzės – praktiška, funkcionali ir patikima langų dalis. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai. Tai – didelis žingsnis link modernios ir estetiškos patalpų apsaugos.

Apsauginės žaliuzės jūsų langams ir durims

Vertikalios ir horizontalios žaliuzės Šilutėje

Vertikalios ar horizontalios žaliuzės yra praktiškas pasirinkimas. Jos puikiai tinka ne tik langų, bet ir nišų uždangai, patalpų atskyrimui. Be to, vertikalios žaliuzės gali uždengti net ir nestandartinius (pvz., trikampius) langus.

Vertikalios ir horizontalios žaliuzės

Tinkleliai nuo uodų Šilutėje

Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių - patogi ir estetiška priemonė, puikiai tinkanti sodybose, sodo nameliuose, individualiuose namuose bei daugiabučiuose.

Tinkleliai nuo uodų jūsų langams ir durims


Kodėl rinktis mus?

Kokybės garantija

Tiks pas mus sutekiama 5 metų garantija, išrašant deklaraciją kiekvienam individualiam užsakymui.

Siūlome konkurencingas kainas

Išsamiai išanalizuojame kiekvieno klijento poreikius ir paskaičiuojame prieinamiausią kainą.

Randame geriausią sprendimą

Vertiname partnerystę. Mes pasirengę nemokamai konsultuoti atsižvelgę į klijento poreikius ir galimybes.
+370 656 31882