Loading...

Vertikalios ir horizontalios žaliuzės Šilutėje

Pagrindinis / Roletai ir žaliuzės / Vertikalios ir horizontalios žaliuzės Šilutėje

Vertikalios ir horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės. Ypač populiarios biuruose, tačiau nepriekaištingą bei jaukų įvaizdį sukurs ir Jūsų namuose ir kitose patalpose. Tai funkcionalumo ir estetikos derinys, kuris suteikia namams ar biurui elegancijos ir išskirtinumo. Naudojant horizontalias žaliuzes, galima patogiai reguliuoti šviesos srautą patenkantį pro langą žaliuzes atidarant, pakeliant aukštyn ar uždarant.

Vertikalios ir hotizontalios žaliuzės - ko gero, efektyviausia priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Jos tikros šviesos valdovės, kurios sutramdys visus nepageidaujamus spindulius.

Vertikalios žaliuzės – tai ko gero efektyviausia priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Vertikalioje padėtyje esančios žaliuzių juostas galima pasukti 180 laipsnių kampu,todel galite reguliuoti saules spindulių patekimo i patalpas intensyvumą.

Vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko šviesą ir sugeria šilumą. Žiemos metu tai leidžia patalpose išlaikyti daugiau šilumos ir tokiu būdu sutaupyti.

Horizontalios žaliuzės – tai klasikos, praktiškumo ir funkcionalumo pavyzdys. Jos puikiai dera prie bet kokio namų interjero, nereikalaudamos didelių investicijų.

  • Universalumas. Gali būti montuojamos ant lango, sienos arba lubų. Didele spalvų gama papuoš ir modernų ir klasikinį interjerą
  • Ilgaamžiškumas. Aliuminis – itin lengva ir patvari gamybos medžiaga,kuri yra atspari dregmei. Be to, jos nenublunka dėl saulės spindulių poveikio, nerūdija.
  • Funkcionalumas. Tokia lango uždanga gali būti valdomarankenėle, virvele ar grandinėle.šviesos srautas reguliuojamas itin tiksliai, nes žaliuzių juostos gali būti ir pakeliamos, ir pasukamos.