Loading...

Apsauginės žaliuzės Šilutėje

Pagrindinis / Roletai ir žaliuzės / Apsauginės žaliuzės Šilutėje

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės – praktiška, funkcionali ir patikima langų dalis. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai. Tai – didelis žingsnis link modernios ir estetiškos patalpų apsaugos.

Apsauginės žaliuzės turi daug privalumų:

Jūsų privatumas. Apsauginės žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo smalsių praeivių žvilgsnių, puiki apsauga nuo atšiaurių klimato sąlygų bei saulės. Be to, jos izoliuoja iš gatvės sklindantį triukšmą, todėl yra išmintingas sprendimas vertinantiems ramybę.

Apsauga nuo įsilaužimo. Apsauginės žaliuzės padeda jums apsisaugoti nuo vagystės. Tam montuojamos specialios priešįsilaužiminės sklendės. Tai aktualu parduotuvių, biurų ir individualių namų savininkams. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema.

  • Ekonomiškumas. Tyrimai atskleidžia, kad apsauginės žaliuzės padeda sumažinti pastato šildymo (žiemą) ir kondicionavimo (vasarą) išlaidas. Taigi, tai – praktiškas sprendimas, jei siekiate sutaupyti.
  • Paprastas valdymas. Apsaugines žaliuzes galite valdyti rankiniu, nuotoliniu arba automatiniu būdu. Reikiamu metu lengvai pakelsite ar nuleisite tiek vienerias žaliuzes, tiek visas kartu.

Dėl platesnės informacijos ir apsauginių žaliuzių pavyzdžių maloniai prašome apsilankyti mūsų biure adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882