Loading...

Lauko / vidaus durys Šilutėje

Šarvuotos durys | Plastikinės durys | Vidaus durys
Pagrindinis / Lauko / Vidaus durys Šilutėje

Lauko ir Vidaus durys jūsų namams

Sunku būtų įsivaizduoti namą be durų, kambarius be langų. Visa tai yra neatsiejama ir būtina kiekvieno pastato dalis. Šiandien duris galima rinktis pagal išmatavimus ir pagal dizaino įmantrumą. Jas kiekvienam pirkėjui galima individualiai parinkti labiausiai tinkančias prie namo ar kambarių interjero. Pasirinktos lauko ar vidaus durys tarnaus ilgai ir patikimai, jeigu jas rinksitės pagamintas iš kokybiškų medžiagų bei naudojant naujausias technologijas.

Šarvuotos durys Šilutėje

Šarvuotos, arba metalinės, durys yra tvirčiausios ir patikimiausios, palyginus su kitų medžiagų durimis - medinėmis, plastikinėmis ar stiklinėmis, - todėl šarvo durys šiandien tapatinamos su būsto saugumu.

Šarvuotos durys

Palstikinės durys Šilutėje

Plastikinės durys – vienas pagrindinių sprendimų, kad Jūsų namuose būtų saugu ir tylu. Plastikinės durys atitinka saugumo ir garso izoliacijos reikalavimus. Jos nereikalauja daug priežiūros, nes jų nereikia perdažyti, durys išlieka nepakitusios ilgus metus. Durys taps saugumo ir išskirtinumo ženklu – neatsiejama Jūsų būsto dalimi.Dar vienas plastikinių durų privalumas-identiška spalva, nesiskirianti nuo plastikinų langų spalvos.

Plastikinės durys

Vidaus durys Šilutėje

Vidaus durys paprastai yra pasirenkamos pagal namuose vyraujančias interjero detales,spalvų kaloritą.Paprastai vidinės durys pasirenkamos su mažesniais poreikiais negu tais atvejais, kai renkamės lauko duris ar langus.Vis del to vidaus durys namams privalo būti nemažiau kokybiškos nei lauko.Siūlome platų vidaus kambario durų spalvų bei modelių pasirinkimą.

Vidaus durys


Kodėl rinktis mus?

Kokybės garantija

Tiks pas mus sutekiama 5 metų garantija, išrašant deklaraciją kiekvienam individualiam užsakymui.

Siūlome konkurencingas kainas

Išsamiai išanalizuojame kiekvieno klijento poreikius ir paskaičiuojame prieinamiausią kainą.

Randame geriausią sprendimą

Vertiname partnerystę. Mes pasirengę nemokamai konsultuoti atsižvelgę į klijento poreikius ir galimybes.
+370 656 31882