Loading...

Šarvuotos durys Šilutėje

Tvirtos ir ilgaamžės durys tai, ko reikia jūsų namams
Pagrindinis / Durys / Šarvuotos durys

Šarvuotos durys

Šarvuotos durys – plieninės durys su bakalitine plokšte, naudojamos butuose bei privačiuose namuose. Jų privalumai – didesnis tvirtumas, kurį užtikrina jų mechaninė konstrukcija.

Ieškodami patikimų būdų, kaip apsaugoti savo namus ir materialų turtą, visų pirma galvojame apie patikimas ir sustiprintas duris, į kurias yra galimybė įdeti padidinto saugumo seifines spynas. Dėl šios priežasties, galvodami apie namų saugumą, turite užtikrinti, kad jūsų būstas turės patikimas įėjimo duris ir aukščiausiai saugumo kategorijai priskiriamas spynas.

Šarvuotos durys gali būti skirtos tiek butui, tiek namui. Įėjimo durų apdailai naudojama drėgmei atspari bakalito plokštė, kuri dengiama dažais. Durys gali būti dažomos paga RAL spalvų paletę, taigi atitiks ir išrankiausią skonį. Šarvuotos lauko durys gali būti su skaidriais, veidrodiniais ar matiniais stiklo paketais. Durys pasižymi gera garso izoliacija. Iš abiejų varčios karkaso pusių yra plieno lakštai, o vidus užpildomas metaliniais kampuočiais ir akmens vata. Kampuočiai prilaiko akmens vatą, kad nenusėstų.

Efektyviausios namų apsaugos priemonės – tai patikimos šarvuotos durys, langai su priešįsilaužiminiais apkaustais, kelių užraktų durų spynos ir papildomos apsaugos priemonės, pvz., stebėjimo kameros ar signalizacija.

Įėjimo durys "ARMA"

Tai ekonominės klasės, tačiau tvirtos lauko ir buto durys. Varčios konstrukciją sudaro suvirintas metalinis rėmas (40x20mm), padengtas 1,5mm storio plieno lakštais. Varčios vidus užpildytas mineraline vata. Visa konstrukcija nudažyta milteliniu būdu. Varčioje įmontuoti du skersiniai užtikrina konstrukcijos standumą ir stabilumą. Abi pusės padengtos laminuota HDF plokštė. Lauko durų (T2) padengimas - atsparus uv spinduliams ir kitiems aplinkos poveikiams*. Stakta - metalinė konstrukcija (2mm metalo storio), dažyta milteliniu būdu bei užpildyta mineraline vata (T2). Staktoje padarytos skylės tvirtimui, įmontuoti vyriai ir išimos rakinimo mechanizmui.

Lauko durys "MIKEA"

Patikimos: Ilgametė gamintojo patirtis, naudojamos kokybiškos medžiagos, konstrukciniai sprendimai, gamybos procese įdiegta kokybės kontrolė lemia durų patikimumą . Durys turi “CE” ženklinimą , kuris reiškia, kad gaminiai atitinka Europos Sąjungos normų reikalavimus.

Šiltos: Lauko durys turi gerą šilumos laidumo koeficientą (U=0,72─1,25 W/m²K). Duryse nėra “šalčio tiltelių”, nes vidaus ir išorės dalis skiria medžio tašas ir putų poliuretano sluoksnis.

Garantija: Lauko durims suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija. Tinkamai eksploatuojamos bei prižiūrimos durys tarnaus ilgai ir patikimai.
Garantiniu ir vėlesniu laikotarpiu rasime Jums palankiausią sprendimą.

Daugiau informacijos apie duris, ju modelius ir spalvas gausite atvykę į mūsų biurą adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882