Loading...

Stoglangiai Šilutėje

Įsileiskite dienos šviesą į savo namus pro stogo langus
Pagrindinis / Langai / Stoglangiai Šilutėje

Stoglangiai

Verta žinoti, kad į gyvenamąją ar biuro patalpą per stoglangius patenka tris kartus daugiau saulės šviesos nei jos gali patekti per tokio pat dydžio sienoje esančius langus.Didelė stoglangių dydžių ivairovė leis pasirinkti, kokie stoglangiai tiks Jūsų namams ar biurui.

Stoglangiai – neabejotinai Jūsų namo palėpės, o gal net ir viso namo vizitinė kortelė. Jie ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent stogo langai suteikia palėpės patalpoms reikiamą šviesos kiekį, kuris teigiamai veikia namiškių savijautą. Stoglangių kiekis konkrečioje patalpoje turi būti kruopščių skaičiavimų rezultatas. Priimta, kad stoglangių stiklų paviršius turėtų sudaryti apie 10% konkrečios patalpos grindų ploto. Stoglangiai puikiai papildo interjerą, padeda sukurti erdvius ir šviesius kambarius, o Jūsų svetainei ar virtuvei suteikia jaukumo.Stoglangiai, priklausomai nuo patalpos dregnumo gali buti gaminami su specialia danga is vidinės pusės , kuri nebijo dregmės ir puikiai tiks net mažame vonios kambaryje.Yra galimybė pasirinkti plastikinius stogo langus, kurių techninės charakteriskos gali buti netgi geresnės už medinių langų parametrus.Taip pat galima rinktis stogo langus su trijų stiklų termo rėmeliais, grudintais išoriniais stiklais ir t.t.

Dėl platesnės informacijos maloniai prašome apsilankyti mūsų biure adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882