Loading...

Tinklelis nuo uodų Šilutėje

Pagrindinis / Roletai ir žaliuzės / Tinklelis nuo uodų Šilutėje

Tinklelis nuo uodų

Geriausias sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - tinkleliai nuo uodų langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinkleliai nuo vabzdžių - modernus ir praktiškas būdas apsaugoti savus namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių. Šių tinklelių privalumai: tinkami bet kokiems langams (mediniams, plastikiniams, aliuminiams), gali būti pritaikyti pagal lango ar durų formą bei dydį, puikiai pritvirtindami iš vidinės lango ar durų pusės, todėl itin patogu atidarinėjant. Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti kelių tipų: rėminiai, roletiniai, ir tinkleliai-durys.

Akivaizdu, kad tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Dėl platesnės informacijos tinklelių nuo uodų spalvų ar dydzių pavyzdžių maloniai prašome apsilankyti mūsų biure adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882