Loading...

Langai Šilutėje

Plastikiniai langai / Aliuminiai langai / Stoglangiai
Pagrindinis / Langai Šiluteje

Langai jūsų namams

Reikia langų jusų naujam namui ar butui? O gal senieji jusų langai jau atitarnavo ir norite juos pakeisti i naujus, sandarius, patikimus ir ilgaamžius? Turime jums puikų sprendimą – susisiekite su mumis ir kartu subalansuosime jūsų buto ar gyvenamo namo langų estetinius ir fizikinius parametrus. Neapsisprendžiate, ar pasirinkimas įsigyti plastikinius langus teisingas? Motyvuotai, pagal jūsų poreikius bei galimybes atsakysime ir į šį klausimą.

Plastikiniai langai Šiluteje

Plastikinius langus renkamės ne vieneriems ir ne dvejiems metams, tad tai turime daryti atsakingai. Juk norime, kad langai būtų patvarūs, lengvai varstomi, su gera garso izoliacija ir dideliu šilumos koeficientu.

Plastikiniai langai

Aliuminiai langai Šiluteje

Aliuminiai langai ir durys statybose naudojamas dažnai. Esamos aliuminio sistemos nuolat tobulinamos ir kartu kuriamos naujos. Aliuminio langai ir durys nepraranda savybių, yra patvarūs ir ilgaamžiai, todėl šiuolaikinėje statyboje tai - patikima investicija visam gyvenimui.

Aliuminiai langai

Stoglangiai Šiluteje

Stoglangiai – būtinas dienos šviesos šaltinis jūsų namuose. Stoglangiams tenka daugiau neigiamo aplinkos poveikio, nei įprastiems langams – jie turi atlaikyti tiesioginius lietaus lašus, sniego svorį, saulės spindulius ir kitus atmosferos reiškinius. Dėl to itin svarbu, kad lango stiklo paketas būtų aukščiausios kokybės, geriausia – su įmontuotu termoizoliaciniu bloku. Stoglangių rėmas gali būti medinis, plastikinis.

Stoglangiai


Kodėl rinktis mus?

Kokybės garantija

Tiks pas mus sutekiama 5 metų garantija, išrašant deklaraciją kiekvienam individualiam užsakymui.

Siūlome konkurencingas kainas

Išsamiai išanalizuojame kiekvieno klijento poreikius ir paskaičiuojame prieinamiausią kainą.

Randame geriausią sprendimą

Vertiname partnerystę. Mes pasirengę nemokamai konsultuoti atsižvelgę į klijento poreikius ir galimybes.
+370 656 31882