Loading...

Vidaus durys Šilutėje

Didelis pasirinkimas įmantriausiam skoniui
Pagrindinis / Durys / Vidaus durys

"INVADO" vidaus durys

Vidaus durys užima labai svarbų vaidmenį Jūsų namų interjere. Mūsų parduodamos vidaus durys yra itin kokybiškos, turi labai plačią spalvų gamą, taigi tikrai tiks net išrankiausiam skoniui. Visi duris įprastai naudojame kiekvieną dieną. Mes jas matome, liečiame ir jaučiame,todel labai svarbu savo namuose tureti kokybišką ir ilgai Jum tarnausiantį produktą.

Šiais laikais gyvename nuolatos skubėdami, bandome atrasti ramybę, grožį ir saugų prieglobstį savo namuose ar tose vietose, kuriose dažniausiai būname. Saugumo ir harmonijos jausmas tiesiogiai veikia kasdienio gyvenimo kokybę. INVADO supranta ir gerbia šiuos poreikius. Kaip vienas iš dinamiškiausiai besivystančių durų ir grindjuosčių gamintojų atstovų, darome viską, kad į jūsų rankas patektų aukščiausios kokybės, individualios estetinės išvaizdos ir funkcionalūs gaminiai.

Vidaus durys Šilutėje turi aukštą kokybę. Tai patvirtina ir ISO 9001:2009 sertifikatas, kuris užtikrina, kad visi INVADO produktai atitinka Europos standartus.

Pagrindiniai INVADO produktai tai durų varčios ir staktos galinčios pasigirti novatoriškomis gamybos technologijomis . Išskirtinis šios technologijos bruožas tai paviršiaus apklijavimas be sujungimo ant užlaidos briaunos. Šio sprendimo dėka kraštai atrodo ne tik estetiškai, bet ir yra kur kas atsparesni pažeidimams. Nėra atsitiktinio dangos nuplėšimo ar ištempimo rizikos - dangos siūlė paslėpta vidinėje užlaidos briaunoje ir nėra matoma iš šalies. Be to, šis sprendimas suteikia INVADO durims papildomą privalumą - varčių briaunos yra suapvalintos ir saugios vaikams ir suaugusiems. Šiandien INVADO dėl taikomos novatoriškos durų gamybos technologijos patenka į technologiškai pažangiausių Europos įmonių grupę.

Dėl platesnės informacijos apie vidaus duris maloniai prašome apsilankyti mūsų biure adresu Tilžės g. 11 Šilutėje arba teiraukitės telefonu +370 656 31882